Fundacja Kisiela Wspieraj fundację!

Upór bezsensowny nabiera sensu,. Zmiany przyjdą na pewno,. Lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka. Nuda i strach uczą,. Ale dopiero, gdy miną. Herbata nie staje się słodsza. Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności. Nieznane w żadnym innym ustroju! Odbierzmy władzy nasze pieniądze! Przekaż 1 PIT na Fundację! Fundacja Kisiela posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Pamiętajcie o naszym numerze KRS 0000299155 składając zeznanie podatkowe za 2017 rok. Dbamy o rozwój Fundacji.

OVERVIEW

The site fundacjakisiela.org presently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We were able to precure two contacts and locations for fundacjakisiela.org to help you correspond with them. The site fundacjakisiela.org has been online for six hundred and twenty-nine weeks, twenty-four days, twenty-two hours, and forty-two minutes.
Addresses
Online Since
Jun 2012

FUNDACJAKISIELA.ORG TRAFFIC

The site fundacjakisiela.org is seeing variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjakisiela.org

Traffic ranking (by month) for fundacjakisiela.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjakisiela.org

FUNDACJAKISIELA.ORG HISTORY

The site fundacjakisiela.org was first filed on June 14, 2012. It is currently six hundred and twenty-nine weeks, twenty-four days, twenty-two hours, and forty-two minutes young.
REGISTERED
June

DOMAIN LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO FUNDACJAKISIELA.ORG

WHAT DOES FUNDACJAKISIELA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjakisiela.org Mobile Screenshot of fundacjakisiela.org Tablet Screenshot of fundacjakisiela.org

Lukasz Piotrowski

Wylagi 25

Kozieglowy, slaskie, 42-350

NetArt Spolka Akcyjna S.K.A.

Rondo Mogilskie 1

Krakow, malopolskie, 31-516

FUNDACJAKISIELA.ORG SERVER

We caught that the main root page on fundacjakisiela.org took one thousand one hundred and ninety-nine milliseconds to stream. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
213.239.198.234

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

We detected that this domain is weilding the Apache operating system.

Fundacja Kisiela Wspieraj fundację!

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Zmiany przyjdą na pewno,." I noticed that the web page stated " Lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka." They also stated " Nuda i strach uczą,. Ale dopiero, gdy miną. Herbata nie staje się słodsza. Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności. Nieznane w żadnym innym ustroju! Odbierzmy władzy nasze pieniądze! Przekaż 1 PIT na Fundację! Fundacja Kisiela posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Pamiętajcie o naszym numerze KRS 0000299155 składając zeznanie podatkowe za 2017 rok."

SEE MORE WEB PAGES

Fundacja Kocia Dolina

Fotorelacja z obchodów Dnia Praw Zwierząt w Inowrocławiu. Czwartek, 1 kwietnia 2010. Wtorek, 30 marca 2010. Fotorelacja z pokazu kotów rasowych w Toruniu. Poniedziałek, 22 marca 2010. Trzymaj Kota na Dystans - Akcja Kociej Doliny.

Fundacja Koliber Rozwiń skrzydła!

Job hunting czyli skuteczne metody poszukiwania pracy. WYRAŻALNIA kreatywna szkoła twórczego pisania! Warsztaty z oszczędzania dla dzieci. Kurs języka gruzińskiego dla początkujących. Bezpłatne warsztaty podczas Moblinej Restauracji Ogrodów.

Zamek Tarnowice Stare

Raquo; jak wspierać? Raquo; jak wspierać? Raquo; godziny otwarcia. Raquo; jak dojechać? Raquo; Ankieta OZE. Szanowni Państwo informujemy, że w dniach. Zamek Tarnowice Stare będzie nieczynny.

Fundacja Korale Fundacja Wspierania Rodzin KORALE praca z rodzinami

Czwartek, 21 kwietnia 2016. Środa, 23 grudnia 2015. Sobota, 5 grudnia 2015. Poniedziałek, 14 września 2015. Wtorek, 24 marca 2015. Podziękowania za okazane wsparcie i przekazane dary. Piątek, 13 marca 2015. Czwartek, 12 marca 2015. Czwartek, 5 marca 2015.

Fundacja Kossakowskiego - Strona główna

Mali Artyści - Lekcje Szpitalne. Fundacja Imienia Jana Eustachego Kossakowskiego.